Составьте пожалуйста все вопросы к этому предложению: Children go to school every day except Sunday.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do children go to school every day except Sunday? Do children go to school every day except Sunday or Monday? Who goes to school every day except Sunday? Where do children go every day except Sunday? Children go to school every day except Sunday,don't they?