Составьте предложение с этими словосочетаниями. 2 тапсырма которое выделенное его делать.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мектеп- интернатының мақсаты балаларға жақсы тәрбие беру және оқуға баулу. Балаларды жан-жақты етіп, тереңдетіп оқыту. Мектептегі дарынды балалардың тіл байлығын дамыту және балалардың сөз шешендігін яғни сөз өнерін дамыту. Ең бастысы шығармашылықты дамыту.