Составьте предложения на казахском языке со словами шабыт көрсету мәдениет д

Составьте предложения на казахском языке со словами шабыт көрсету мәдениет дайындау бағыт жүлде
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маған сүрет салуға шабыт берген ата -аналарым Маған өмірдін сәнін көрсткен анам. Еліміздін әр азаматы мәдениеті болу тиіс Ертенгі күнге сабагымды дайындау керек Оқушынын өзі тандаған бағыты онын болашағы Әр спотртшынын арманы жүлдені көп теп алгандығы