Составьте предложения 3-4 на английском на тему чем занимались вами родители в вашем возрасте. НЕ ИГНОРЬТЕ((((

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When my father was my age, he didn't have a computer. He used to spend more time outdoors. He used to play football with his friends or play hide and seek. When my mother was my age, she used to play with dolls or help her mother at home. She didn't use to watch TV or go to discos.