Составьте предложения используя эти слова. 1)Hair/ She's/curly/ got/ fair/short 2)Fat/short/a/She's/girl 3)curly/hair/He's/mediuv-lenght/ got/black 4)She's/grey/long/got/hair/straight 5)gjt/brown/He's/wavy/short/hair 6)boy/He's...

Составьте предложения используя эти слова. 1)Hair/ She's/curly/ got/ fair/short 2)Fat/short/a/She's/girl 3)curly/hair/He's/mediuv-lenght/ got/black 4)She's/grey/long/got/hair/straight 5)gjt/brown/He's/wavy/short/hair 6)boy/He's/a/thin/short 7)tall/a/man/He's/fat 8)wavy/mediuv-lenght/She's/fair/hair/got
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)She s has got hair  curly,fair and short 2)She s a fat and short girl 3)He s hair has got a black,curly and medium length 4)She s hair has got grey,long and straight  5)He hair has got wavy, brown,short 6)He s a thin and short boy 7)He s a fat and tall man 8)She s hair has got wavy,medium length,fair