СОСТАВТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ИЗ СЛОВ1.ARE STATE THERE SCHOOLS OUR IN COUNTRY H[GH?2.UKRAINE IS RIGHT THE BY  IN TO GUARANTEED  EDUCATION THE CONSTITUTION3. IS TRADITIONS A COUNTRY WITH ANCIENT UKRAINE4.ARE KIEV PLACES IN INTEREST THERE...

СОСТАВТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ИЗ СЛОВ 1.ARE STATE THERE SCHOOLS OUR IN COUNTRY H[GH? 2.UKRAINE IS RIGHT THE BY  IN TO GUARANTEED  EDUCATION THE CONSTITUTION 3. IS TRADITIONS A COUNTRY WITH ANCIENT UKRAINE 4.ARE KIEV PLACES IN INTEREST THERE MANY OF 5. STUDENTS EDUCATION UNIVERSITY NATIONAL THE AT GET HIGHER MANY
Гость
1. ARE THERE STATE HGH SCHOOLS OUR IN COUNTRY? 2. THE RIGHT TO EDUCATION IS GUARANTEED BY THE CONSTITUTION IN UKRAINE. 3. UKRAINE IS A COUNTRY WITH ANCIENT TRADITIONS. 4. THERE ARE MANY PLACES OF INTEREST IN KIEV. 5. MANY STUDENTS GET HIGHER EDUCATION AT THE NATIONAL UNIVERSITY .