Составьте предложения со словами :сөз жоқ,әрине ,оның пікірінше,мүмкін ,олай болса, біріншіден. Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Оның пікірінше мен сабақты жаман оқиймын. 2) Мүмкін мен де жарысқа қатысамын. 3) Олай болса сен өз жұмысыңды істе. 4) Біріншіден бұл жерде мен оқиймын. 5) Әрине анам рұқсат берсе сенің үйіңе әлбетте барамын.