Составьте расписание на неделю.   Пример: Monday- PE, Art, Reading.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Monday: Maths, art, reading Tuesday Russian, English, biology Wednesday: Maths, Russian, PE Thursday: Russian,technology, art Friday: English, Maths, PE Saturday: - Sunday: -
Гость
Monday: math, art, reading Tuesday: Russian, English, biology Wednesday: maths, Russian, pe