Составте словосочетание на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
21.I am brave 22.I am clever 23. I am good 24. I am bad 25. She is fat 26. She is nice 27. He is strong 28. He is clever and brave 29. We are clever and nice 30. They are kind 31. They are nice
Гость
1. Good night,Queen 2.I am brave 3. I am intelligent 4.I am good 5.I am bad 6. She is fat 7. she is beautiful 8. he is strong 9. he is intelligent and brave 10.we are intelligent and beautiful 11. they are king 12.they are strong