Составьте список словосочетаний с прилагательным противные(nasty): 20 пунктов за лучшее решение!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
nasty smell nasty food nasty behavior (behavior - British English, behaviour - American English) nasty child (a boy or a girl) nasty word nasty wind nasty weather nasty face
Гость
nasty children nasty boys nasty girls nasty peopel nasty words