Сойлемдердiн кайсысын мезгiл мандi, кайсысын себеп мандi курмалас етiп курауга болатынын ойланып, бiрiншi мен екiншi топтагы сойлемдердi курмаластырындар. I. 1. Теренге балык уылдырык шаша алмайды, ... . 2. Сасык кузен, тышкан,...

Сойлемдердiн кайсысын мезгiл мандi, кайсысын себеп мандi курмалас етiп курауга болатынын ойланып, бiрiншi мен екiншi топтагы сойлемдердi курмаластырындар. I. 1. Теренге балык уылдырык шаша алмайды, ... . 2. Сасык кузен, тышкан, жылан сиякты жандiктер окпанды жерден iндi коп казады, ... . 3. Есенкул жауап катканша болган жок, ... . 4. Кей металдар табигатта оте аз ... . ||. 1. ... жанагы жук машинага да жеттiк. 2. ... неге десен, ондай жердiн асты ылгалсыз кургак болады. 3. ... жане таза турiнде кездесуi сирек. 4. ... неге десен, онда уылдырык оралатын не балдыр, не шоп, не камыс жок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ааааааааааааа@$^&$$#$$$#@#$@ неруусь ааааааааааааа!