Создерди соз таптарына топтап жаз: Сызгыш ,аласа ,китап, коне ,биринши, он еки ,окиды, булт, аудан, кыска ,аулайды ,конды, кызыл ,жетеу, буркитши, откир, назик ,саптады, мын ,елу сегиз.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зат есым-Сызгыш, кітап, бұлт, айдан, буркытшы. Сан есім-бырыншы, он екі, жетеу, мың, елу сегіз. Етыстык-оқыды, аулайды, қонды, Саптады. И СЫН ЕСЫМ ВСЕ АСТАЛЬНОЕ))) ПОСТАВЬ ЛАЙК И ЛУЧШИМ)))