Спасите пожалуста срочно sos5 тасырма

Спасите пожалуста срочно sos 5 тасырма
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Мен□н даригерим Сенин даригерин Сиздин даригериниз Онын даригери Биздин даригеримиз сендердин даригердерин сиздердин даригерлериниз олардын даригери и так второй столбик
Гость
а) сен емханада ем аласың сіз емханада ем аласыз ол емханада ем алады біз емханада ем аламыз сендер емханада ем аласыңдар сіздер емханада ем аласыздар олар емханада ем алады ә) сенің дарігерің сіздің дарігеріңіз оның дәрігері біздің дәрігер сендердің дәрігерлерің сіздердің дәрігерлеріңіз олардың дәрігері Менің денсаулығым сенің денсаулығың сіздің денсаулығыңыз оның денсаулығы біздің денсаулығыңыз сендердің денсаулықтарың сіздердің денсаулықтарыңыз олардың денсаулықтары