Спільне і відмінне творів античного мистецтва та епохи відродження
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епоха відродження і античного мистецтва відрізняється стилем , фортецями і також саме слово античний гворить , що це стародавнє мистецтво з Романським , Готичним стилем. Спільним є те , що це все культура . Деякі орнаменти повторюються . Товсті стіни , малі вікна , арки.