Спільнокореневі слова до слів, щоб відбулося чергування: пісні, гонити, могти, ломити, пекти, вінець, кінець, гірко, вечоріти, матері

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пісні - спів,  Гонити - ганяти, Могти - може, ломити - вламати, зламати, пекти - спечуть,  вінець - вінок, гірко - згорів, загоряти, вечоріти - вечір, вечірнє, матері - мамо, матуся