Напиши Бекки ответ: "I ve got great news.In January.Im going to go on holiday to Australia.Im going to swim and play in the sea!I love the sea!Where are you going to go on hol...

Напиши Бекки ответ: "I ve got great news.In January.Im going to go on holiday to Australia.Im going to swim and play in the sea!I love the sea!Where are you going to go on holiday and what are you going to do? Becky.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет. У меня есть хорошие новости. В январе я поеду в Австралию. Я буду плавать и играть на море. Я люблю море. Куда ты поедешь на каникулах? И что ты будешь там делать?