Спільнокориневі слова до слів зернор, береза, поле, зелений, добрий, високий, ходити, писати, читати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зерно - Зерновий, зернятко. Береза - березовий, підберезовик. Поле - польовий. Зелений - Зелень. Добрий - Доброта, добренький. Високий - Висота, височезний. Ходити - Ходьба, ходовий. Писати - Письмо, письмовий, писемність. Читати - Читання, прочитаний.
Гость
зерно-зернятко, зерновий; поле-польовий, польовка,полечко; зелений-зелень; добрий-доброта,добрішати; високий-висота, висотка; ходити-ходіння,ходьба; писати-писали; береза-березовий