Спільнокориневі слова -- вода, земля, вік (не менше 15-20 слів)Будь ласка, дуужее потрібно!

Спільнокориневі слова -- вода, земля, вік (не менше 15-20 слів) Будь ласка, дуужее потрібно!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вода-водний, водяний, водичка.Земля-земний , змлетрус, земляний, земленько, земелька.Вік-вічний, віковий.
Гость
Вода:водний,підводний,підводник,водичка,водиченька,водяний,водовідвідний. Земля:земляний,земелька,земний,піддземний,землекоп,землянистий,землянка. Вік:вічний,віковий,вікувати.