Списати речення, вставити розділові знаки. На всьому просторі запорізьких степів водилася сила звірини й птахів. Тут були такі звірі вовки лисиці дикі кішки олені лані лосі дикі кабани ведмеді зайці бобри куниці. Птахи води­лис...

Списати речення, вставити розділові знаки. На всьому просторі запорізьких степів водилася сила звірини й птахів. Тут були такі звірі вовки лисиці дикі кішки олені лані лосі дикі кабани ведмеді зайці бобри куниці. Птахи води­лися такі лебеді гуси качки дрохви стрепети лелеки журавлі тетеруки куріпки жайворонки. Білуга севрюга стерлядь соми корони судаки окуні щуки карасі ця риба кишіла в річках озерах та лиманах козацьких вольностей. У степах водилися комахи як-от бджоли цвіркуни мурахи таргани павуки. З плазунів відомі гадюки вужі жовтобрюхи тощо. Помогите пожалуйста!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На всьому просторі запорізьких степів водилася сила звірини й птахів. Тут були такі звірі : вовки, лисиці, дикі кішки, олені, лані, лосі, дикі кабани, ведмеді, зайці, бобри, куниці. Птахи водилися такі : лебеді, гузи, качки, дрохви, стрепети, лелеки, журавлі, тетеруки, куріпки, жайворонки. Білуга, севрюга, стерлядь, соми, корони, судаки, окуні, щуки, карасі - ця риба кишіла в річках, озерах та лиманах козацьких вольностей. У степах водилися комахи, як-от бджоли, цвіркуни, мурахи, таргани, павуки. З плазунів відомі гадюки, вужі, жовтобрюхи тощо.