Списати розкриваючи дужки.Скласти и записати речення з одним словосполучень?Печеться-що?-(хлиб,печиво,коровай)Купити-чого?-(хлиб,печиво,коровай)Завдячую-чому?-(хлиб,печиво,коровай)Шануемо-що?-(хлиб,печиво,коровай)Пригощаемо-чим...

Списати розкриваючи дужки.Скласти и записати речення з одним словосполучень?Печеться-що?-(хлиб,печиво,коровай)Купити-чого?-(хлиб,печиво,коровай)Завдячую-чому?-(хлиб,печиво,коровай)Шануемо-що?-(хлиб,печиво,коровай)Пригощаемо-чим?-(хлиб,печиво,коровай)Прикраса-на чому?-(хлиб,печиво,коровай)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Печеться хліб, печиво, коровай 2. купити хліба, печива, короваю 3. завдячую хлібу, печевукороваю 4.шануемо хліб, печиво, коровай 5.пригощаемо хлібом, печивом короваєм 6. прикраса на хліб, печиво, коровай