Спиши, розкривши дужки та ставлячи iменники у потрiбному вiдмiннику. У кожного (плем'я) було свое iм'я. (Iм'я) поляни звалися люди,якi жили коло Киева. (Плем'я), що мешкало у великих лiсах, дiсталося iм'я древляни. (Iм'я) с...

Спиши, розкривши дужки та ставлячи iменники у потрiбному вiдмiннику. У кожного (плем'я) було свое iм'я. (Iм'я) поляни звалися люди,якi жили коло Киева. (Плем'я), що мешкало у великих лiсах, дiсталося iм'я древляни. (Iм'я) сiверяни звалися мешканцi нинiшньоi Чернiгiвщини. Спiльного (iм'я) нашi предки тодi не мали.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Племенні,Ім ям,Плем я,Іменем,Іменні