Спиши текст.Підкресліть головні й другорядні члени речення. Ліс уже не жовтий , а б
Спиши текст.Підкресліть головні й другорядні члени речення. Ліс уже не жовтий , а безлистий. Там у верховітті ходить зима,носить у синій пелені завірюху. А дуби міцнолисті Аж весною роздягнуться вони. Взимку всі дерева в лісі густимутьь на стужі голим листям. А дуби шумітимуть їм про весную ||.Доберіть до тексту заголовок у формі питального речення.
Ответ(ы) на вопрос:
Головні: ліс, зима, дуби, дерева
Другорядні: жовтий, безлистий, ходить, носить, роздягаються, густимуть, шумітимуть