Спиши, встав замість крапок прикметники,добираючи їх з довітки. За....пагорбами.....килимом лежить ....левада. По ній поросли...верби. Біжить струмок ,а над ним пишається...кетягами...ягід калина. Похилилася над тим струмком к...

Спиши, встав замість крапок прикметники,добираючи їх з довітки. За....пагорбами.....килимом лежить ....левада. По ній поросли...верби. Біжить струмок ,а над ним пишається...кетягами...ягід калина. Похилилася над тим струмком калина, мов уклонилася йому за..,.. воду. Довітка. Чисту, прозору, червоних, розкішними, високі, широка, зеленим, невисокими. Розбери за будовою прикметник невисокими.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Невисокими,зеленим,широка,високі,розкішними,червоних,чисту,прозору . *Висок* корень *Ок* и *им* суфікс *И* окончание *Не * приставка