Спиши, вставляючи з довідки потрібні за змістом слова. Які члени речення ти дописав? Соловейко в гаї.. зозулі в лісі... горобець під стріхою... голуби на даху... перепілка в житі... слова для довідки: туркочуть, співає, щебече,...
Спиши, вставляючи з довідки потрібні за змістом слова. Які члени речення ти дописав? Соловейко в гаї.. зозулі в лісі... горобець під стріхою... голуби на даху... перепілка в житі... слова для довідки: туркочуть, співає, щебече, кують, витьохкує, цвирінькає, заливається, підпадьомкає.
Ответ(ы) на вопрос:
Соловейко в гаі витьохкує
зозулі в лісі кують
горобець під стріхою цвірінькає голуби на даху туркочуть
перепілка в житі підмадьомкує