Спишіть речення , розставляючи пропущені розділові знаки. У яких реченнях сполучник і з'єднує однорідні члени речення, а в якому - частини складного речення? Підкресліть граматичні основи. 1 Орбіти літа дописав листок і ліг на ...

Спишіть речення , розставляючи пропущені розділові знаки. У яких реченнях сполучник і з'єднує однорідні члени речення, а в якому - частини складного речення? Підкресліть граматичні основи. 1 Орбіти літа дописав листок і ліг на стежку що прямує в осінь. 2 Хтось бабине літо розвісив на ґанку і посаг для осені тче . 3 Осіння пошта вчора принесла осінній лист що ходить без конверта. 4 Засипають поля облітає гілля і садами по жовтому листі їде осінь в багровім нпмисті. 5 А листя нвжно падало в траву шукало там і затишку й спочинку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Орбіти літа дописав листок і ліг на стежку, що прямує в осінь. ( Листок - підмет; дописав, ліг - присудки; що - підмет; прямує - присудок) ( і поєднує однорідні присудки). 2. Хтось бабине літо розвісив на ґанку, і посаг для осені тче.( Хтось - підмет; розвісив - присудок; тче - присудок) ( і поєднує частини складносурядного речення). 3. Осіння пошта вчора принесла осінній лист, що ходить без конверта. ( Пошта - підмет; принесла - присудок; що - підмет; ходить - присудок). 4. Засипають поля, облітає гілля, і садами про жовтому листі їде осінь в багровім намиста. ( Поля - підмет; засипають - присудок; гілля - підмет; облітає - присудок; осінь - підмет; їде - присудок) ( і поєднує частини складносурядного речення). 5. А листя ніжно падало в траву, шукало там і затишку, й спочинку. ( Листя - підмет, падало, шукало - присудки) ( і поєднує однорідні додатки).