Спишіть реченя, ставлячи подані в душках прикметники у простій формі вищого ступня порівняння. 1. І стоїть уже осінь за літечко (висока). 2 Він був наполовину (низький ) від Дениса. 3. Осінь танула, як воскова свічка, ставала в...

Спишіть реченя, ставлячи подані в душках прикметники у простій формі вищого ступня порівняння. 1. І стоїть уже осінь за літечко (висока). 2 Він був наполовину (низький ) від Дениса. 3. Осінь танула, як воскова свічка, ставала все (прозора) і (легка) 4. Весняна земля (солодка) за траву. 5. Добре ім'я (дороге) за великі багатства.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. І стоїть уже осінь за літечко ВИЩА. 2 Він був наполовину НИЖЧИЙ від Дениса. 3. Осінь танула, як воскова свічка, ставала все ПРОЗОРІША і ЛЕГША 4. Весняна земля СОЛОДША за траву. 5. Добре ім'я ДОРОЖЧЕ за великі багатства.