Спишіть слова позначте в них префікс.підкресліть букви,що позначають приголосні звуки,якими починається корінь : схиляються,скинути,сформувати,спекти,стиснути,створити,стихнув,спитав,сфотографувати,скиснути.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Схиляються,Скинути,Сформувати,Спекти,Стиснути,Створити,Стихнув,Спитав,Сфотографувати,Скиснути