Спишіть слова, розкриваючи дужки. Бе(з,с)платний, ро(з,с)казати, (з,с)хвалити, (з,с)нести, (з,с)кривдити,(з,с)фальсифікувати, (з,с)творити, пр(е,и)землитися, пре(е,и)погано, пр(е,и)в'ялий, пр(е,и)старий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безплатний,  розказати,  схвалити,  скривдити, сфальсифікувати, створити, приземлитися, препогано, прив'ялий, престарий.