Спишіть слова , вилучаючи з кожного рядка зайве.   1.Сумний , Журливий , Невеселий , радісний.    2.Горизонт , Обрій , Круговид , Виднокрай , Небо.     3.Добре , Мабуть , Напевно , Либонь , Очевидно.       4.Сміливий , балакучи...

Спишіть слова , вилучаючи з кожного рядка зайве.    1.Сумний , Журливий , Невеселий , радісний.     2.Горизонт , Обрій , Круговид , Виднокрай , Небо.      3.Добре , Мабуть , Напевно , Либонь , Очевидно.        4.Сміливий , балакучий ,говіркий , лепетливий.        5.Скаржитися , рюмсати , нарікати , жалітися.         6.Обгрунтувати , скасувати , довести , вмотивувати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зайві слова: 1. Радісний. 2. Небо. 3. Добре. 4. Сміливий. 5. Рюмсати. 6. Скасувати.