Спишіть слова вставляючи, де потрібно , пропущені букви. Плаван..я, облич..я, зал..ється, гіл..ястий, любов..ю, стал..ю, безділ..я, щеплен..я, гусен..я, діл єн..я, пам’ят..ю, скатерт.....

Спишіть слова вставляючи, де потрібно , пропущені букви. Плаван..я, облич..я, зал..ється, гіл..ястий, любов..ю, стал..ю, безділ..я, щеплен..я, гусен..я, діл єн..я, пам’ят..ю, скатерт..ю, колос..я, Поліс..я, безсмерт..я, відкрит..я, ртут..ю, насін..я, суд..я, стат..я, стат..ей, Іл..я, зіл..я, бажан..я, свіжіст..ю, зран..я, навман..я.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
плавання,обличчя,залається,гіллястий,любовю,сталлю,безділля,щеплення,гусеня,ділення,пам'яттю,скатертю,колосся,Полісся,безсмертя,відкриття,ртутью,насіння,суддя,стаття,статей,Ілля,зілля,бажання,свіжістью,зрання,навмання.