Спишіть сполучення слів, розкриваючи дужки. (До)бігли (до)річки,( з)"їхали (з)гірки,(при)мостили (при)вікні,(до)вчити (до)вечора,(за)шуміло (за) тином,(у)скочити (у)воду,(від)плив( від )причалу
Ответ(ы) на вопрос:
Добігли, до річки, з'їхали, з гірки, примостили, при вікні, довчити, до вечора, зашуміло, за тином, ускочити, у воду, відплив, від причалу