Сплять на небі зірочки біля ставу сплять качки сплять на клені горобці зайчик спить у просі сплять вовки та лосі Сколько предложений,расставить знаки припинания,записать как стих

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сплять на небі зірочки, Біла ставу сплять качки. Сплять на клені горобці, Зайчик спить у просі. Сплять вовки та лосі. Или Сплять на небі зірочки, Біла ставу сплять качки, Сплять на клені горобці, Зайчик спить у просі, Сплять вовки та лосі.