«Спорт түрлері» составить диалог 6 вопросов и 6 ответов на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Салем! -Салем!  -Бугин жугиру аланына барамыз ба? -Арине! -Мен жакында спорттык мектепке ауысамын. Онда коптеген спорт турлери бар. -Ал сен кандай спорт турлерин билесин? -Мен футбол, баскетбол, волейбол жане таг баска спорт турлерин билемин.Ал озин кандай улттык ойындарды билесин? -Мен тогызкумалак, аркантартыс,асык ойындарын билемин. -Жарайсын!Сенде менимен бирге жана спорттык мектепке барсайшы!? -Куана-куана барамын!Маган спорт несимен унайтынын айтайым ба? -Айта гой... -Спортпен айналыссан денин сау болады, шымыр боласын. -Ия, дурыс айтасын. -Ал маган тогызкумалак ойыны унайды, себебин айтайын ба? -Арине. -Себеби ол ойында адамнын ой-ориси дамиды. -Ертен кездескенше. -Сай бол. как-то-так