Спортсмен настроился на победу в соревнованиях. Объясни функционирование нервной системы спортсмена во время соревнований. Спортсмен налаштувався на перемогу в змаганні. Поясни функціонування нервової системи спортсмена під час...

Спортсмен настроился на победу в соревнованиях. Объясни функционирование нервной системы спортсмена во время соревнований. Спортсмен налаштувався на перемогу в змаганні. Поясни функціонування нервової системи спортсмена під час змагань.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По кровоносним судинам швидше почала тікти кров,оскільки від хвилювання серце починає битися швидше ,воно швидше витискає кров і вона швидше повертається назад :)