Спосіб живлення комах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У ротову порожнину впадають протоки слинних залоз. У личинок метеликів на нижній губі є шовковичні залози, секрет яких швидко застигає на повітрі і використовується для плетіння коконів. Ротова порожнина веде до стравоходу й далі до шлунка. Залозисті клітини кишечника виробляють травні ферменти, склад яких визначається характером їжі комахи. Травна система починається ротовою порожниною, в яку входять протоки слинних залоз. Травна частина складається з 3 відділів: передньої, середньої і задньої кишки; довжина і об'єм його залежать від роду їжі та її поживності.
Гость
Травоядные-насекомые,которые питаются растениями:мотылек,майский жук,саранча,колорадский жук. Хищники-насекомые,которые питаются  кровью животных и человека:блоха,вошь клоп. Самым распространенным способом питания насекомых является пережевывание пищи.