Справжні цінності в житті людини в повісті Короленка ,, Сліпий музикант'' На 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найцінніще що в нас є це - життя. Воно у нас лише одне, і його потрібно берегти. У повісті Короленка "Сліпий музикант" головним героєм є ( ім*я ). Він, не дивлячись на свої фізичні вади, робить своє життя яскравішим, намагається чогось навчитись і бути таким як всі люди. Це мені подобається найбільше, бо він старається, учиться, йому не легко, але він не зупиняється і йде тільки вперед. Також мені шкода, що через свої вади він не мав друзів. Отже, найголовніше бути сильним духом, не здаватися, бути таким якими ми є, вірити у себе. Якщо щось не так, то вибачай))