Спробуй створити зображення квіткі , використавши тільки літери та текстові символи , що є на клавіатурі . помогите обьясните как это сделать 2 класс информатика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну как то так))) ______________$$$$$$_________$$$$$  ____________$$$$$$$$$$_____$$$$$$$$$$  ___________$$$$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$  __________$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$  _________$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$  _________$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$  _________$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$  __________$$$$$$$$$$________$$$$$$$$$$$$  ___________$$$$$$$____________$$$$$$$$  ____________$$$$$______________$$$$$  ___________________________________$$$$$$$$  ________$$$$$$$__________________$$$$$$$$$$$  ______$$$$$$$$$_________________$$$$$$$$$$$$  _____$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$$$$$  _____$$$$$$$$$$$$_____________$$$$$$$$$$$$$$  _____$$$$$$$$$$$$$$_$$_____$$$$_$$$$$$$$$$$$  ______$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$  _______$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$  _________$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$  __________________$$$$$$$$$$$$$_$$  ___________________$$$$$$$$$$$__$$  _____________________$$$$$$$$$___$$  _________________________________$$  __________________________________$$  __________________________________$$  __________________________________$$  __________________________________$$  __________________________________$$