Спробуй уявити себе президентом країни.Що ти зробив б щоб школярам було цікавіше вчитися і відпочивати?Напиши це

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби я була президентом, то я б запровадила заохочення для людей, які гарно навчаються у вигляді безкоштовних екскурсій, поїздок, подарунків, тощо. Ще я б радила тотально змінити програму з літератури - додала б більше сучасних цікавих творів.