Спробуйте скласти 3 жартiвливi вiршики з омонімами (желательно краткие, минимум 4 строчки)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ключ пташиний летить довкола, Немов п'ятнисті барви. А я то що? Я ключ із дому Забути можу зранку В зошиті склав речення довільне і чудове, А коми не поставив. Напевно, кожен граматій впаде у кому, Якщо все це побаче. Грає братик на гітарі. Грає з ним сестра у парі. А я вдома, в класі, на перервах, Граю весело... на нервах.