Спросит у одноклассник что он делает в разное время каждый день

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What do you do in the morning? What do you do in the evening? What do you do in the afternoon? What do yoy do at 9 oclock in the morning? What do you do at 5 p.m?
Гость
What do you do in the morning? What do you do in the evening? What do you do in afternoon? What do you do at night?