Сравнительное слова с подобным значением. 1. completely a) unluckily 2. leave, go away b) commodities 3. appreciate c) cause to come to a certain place 4. unfortunately d) ent
Сравнительное слова с подобным значением. 1. completely a) unluckily 2. leave, go away b) commodities 3. appreciate c) cause to come to a certain place 4. unfortunately d) ent irely 5. complete e) one who keeps the money accounts 6. goods f) depart 7. collect g) ask 8. bring h) be grateful 9. accountan whole j) pick and take away 10. request
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1d 2f 3h 4a 5 6b 7j 8c 9e 10g