Сриряючись на власний досвід,на приклади з художньої літератури,історії,поясніть вислів Г.С.Сковороди:"Коли ми хочемо виміряти небо,землю та моря,маємо спершу виміряти самих себе...А коли нашої всередині мірки не знайдемо,то чи...

Сриряючись на власний досвід,на приклади з художньої літератури,історії,поясніть вислів Г.С.Сковороди:"Коли ми хочемо виміряти небо,землю та моря,маємо спершу виміряти самих себе...А коли нашої всередині мірки не знайдемо,то чим мірятимемо?А не змірявши себе спочатку,яка користь знати міру в інших живих істотах?"СРОЧНО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
родная земля как красива ты луга твои зеленее всего зеленого