СРОЧНО!!! ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!! Нужно написать рассказ"Мій улюблений вид спорту - футбол"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Футбол — дуже цікава гра. Вона розвиває швидкість, кмітливість, точність реакції, витривалість. Що б не казали, а футбол тренує не тільки ноги, але й тіло в цілому. Футболісти також дуже загартовані люди, бо ганяють м'яча на свіжому повітрі з ранньої весни до пізньої осені. Також футбол є командною грою і розвиває згуртованість та командний дух. А найбільше в цій грі мене вабить її неперевершений азарт!