СРОЧНО!!! дам 47 пкт. сочинение на тему менің сүйекті заттарың(любые вещи). желательно чтобы предложения были простые (маленькие) зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Давай ты мне поможешь а потом я тебе?
Гость
Менің сүйікті заттым - планшет. Ойткени мен онда ойнаймын, интернетте отырамын, сабак истеймин. Ол маган комектеседи. Мен ар кундерде олмен ойнаймын. Планшет маган керек. Мен оны жаксы коремин.