СРОЧНО даю 20 БАЛЛОВ Два бігуни тренуються на круговій доріжці завдовжки 720 метрів.Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із сталою швидкістю. Перший бігун долая повний круг за чотири хвилини, а другий - за п'ять хвилин. С...

СРОЧНО даю 20 БАЛЛОВ Два бігуни тренуються на круговій доріжці завдовжки 720 метрів.Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із сталою швидкістю. Перший бігун долая повний круг за чотири хвилини, а другий - за п'ять хвилин. Скільки метрів пробігає другий бігун між двома послідовними зустрічами з першим?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
320м ...........................