СРОЧНО!!!! ДАЮ 50 Балів!!! Який із видів штучного імунітету триваліший і чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Активний штучний імунітет формується в результаті введення вакцини, яка містить ослаблених або вбитих збудників інфекції (антигени). В цьому випадку організм активно бере участь у виробленні власних антитіл, і такий імунітет залишається на тривалий час. пасивний штучний імунітет розвивається відразу, але зберігається недовго.