СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!! 1. Згадавши про іспит, терміново почали готуватись. 2. Без роботи день роком стає. 3. Молоді деревця поламані й навіки ушкоджені. 4. Ми готувал

СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!! 1. Згадавши про іспит, терміново почали готуватись. 2. Без роботи день роком стає. 3. Молоді деревця поламані й навіки ушкоджені. 4. Ми готувал ись переходити лінію фронту, як капітан наказав зупинитись! 5. Для кожного народу мова- його найцінніший скарб. : Підкреслити головні та другорядні члени речення та зробити повний синтаксичний розбір. 1. Розповідне/питальне/спонукальне 2. Окличне/ неокличне 3. Просте/ складне 4. Односкладне/ двоскладне 5. Повне/неповне 6. Поширене/непоширене 7. Ускладнене/неускладнене (чим)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 речення: розповід неокл прост двоскл повне пошир ускл дієприсл зворотом