СРОЧНО Даю 60 балів .Що відбудеться з ізольованою мідною кудею, покритою радіоактивною речовиною 210Ро, яка випромінює альфа частинки? А) нагріється Б) охолоне В) зарядиться негативно Г) зарядиться позитивно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мідь перетвориться в галій захопивши альфа частинки ( +2 елемента в таблиці Менделєєва )Відповідь Г