СРОЧНО ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ!!!!!Напишіть конкретні пропозиції щодо збереження весняних,літніх,осінніх дикоростучих квітів та інших лісових і польових рослин.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дикоростучі квіти потребують особливого ставлення, турботи з боку небайдужих людей. З метою їх збереження я пропоную знайомити людей з правилами поводження в лісі, в степу, в полі. Ці правила розроблені, вони містять пункти про те, чого не можна робити під час перебування на природі. Не можна рвати квіти та інші рослини, не можна розводити вогнища у недозволених місцях. Можливо, потрібно ці правила написати не казенною, а поетичною, образною, красивою мовою, щоб ці слова доходили до свідомості, до серця кожної людини. Це б декого утримало від намагання зробити красу природи вигідним товаром для продажу.