Срочно!!!! Добрати до поданих слів такі їхні форми,щоб,відбулося чергування: Нога,плету,соколи,четвертий,ломити,в'яз, шести, заганяти,берегти,пекти,простелити,летіти,перехід,гора,женитися,корінь,застебнути. Зразок: Школа - шкіл.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нога- ніг,  соколи- сокіл, четвертий- четвірка, шести- шість, заганяти- загін, берегти- бережливо, пекти- пік, летіти- політ, гора- гір, женитися- жінка, застебну- застібати